/About us
About us2018-07-19T23:05:47+02:00

Szanowni Państwo!

Jesteśmy jednym z przodujących producentów wyrobów pościelowych dla dzieci. Od 1992 roku, nieustannie się rozwijając i rozszerzając swoją kolekcje, zapewniamy klientom ogromny wachlarz produktów. Nasza 20-letnia tradycja pomogła nam stworzyć markę BabyMatex® o europejskim zasięgu z najszerszą ofertą wśród producentów.

Nasze kolekcje zostały stworzone z myślą o  najmłodszych pociechach. Zbudowaliśmy most pomiędzy dziecięcą wrażli-wością  i delikatnością a nowoczesną technologią i designem.

Drodzy rodzice, wiemy jak ważne jest dla Was bezpieczeństwo Waszej Pociechy. Dlatego materiały z których tworzymy nasze produkty, pochodzą od polskich dostawców, a ich bezpieczeństwo poświadczone jest certyfikatami.

Będąc producentem oferowanych przez siebie artykułów, mamy możliwość kontroli każdej fazy produkcji i dlatego z czystym sumieniem możemy powiedzieć, iż cel ten w pełni realizujemy.

Silne i nowoczesne zaplecze naukowe i technologiczne to narzędzia, które wykorzystujemy w tworzeniu produktów idealnie dopasowanych do potrzeb Waszego Dziecka. Ściśle przestrzegamy  wszelkich norm i kryteriów wyznaczonych przez naszych technologów i laboratoria badawcze, co potwierdzają  niezależne międzynarodowe Instytucje Opiniujące, które przyznały nam liczne certyfikaty oraz tytuł „Rzetelna Firma®”

Nasze pozostałe marki

MATEX

Artkuły pościelowe, tekstylia domwe

SANIPUR

Wyroby medyczne, akcesoria rehabilitacyjne

NASZE CERTYFIKATY