Search
Personal menu
Promo text. Edit or remove in the administration.
You have no items in your shopping cart.

About us

Historia firmy sięga aż 1992 roku.

Obecnie Multitex jest jednym z przodujących producentów tekstyliów dla domu jak i artykułów dziecięcych w Polsce oraz w krajach Europy Środkowej.

Pod nową nazwą Multitex kryją się 2 renomowane marki produktów tekstylnych: Matex i Babymatex oraz nowa oferta wyrobów medycznych i rehabilitacyjnych pod nazwą Sanipur.

Firma Multitex poprzez wieloletnie doświadczenia na rynku tekstylnym zgromadziła bogatą ofertę produktową. Nieustannie tworzymy z pasją, podążamy za potrzebami Klientów jak i za nowymi trendami panującymi w naszej branży. Cenimy sobie wysoką jakość naszych produktów oraz komfort i potrzeby Klientów. Dzięki zdobytej wiedzy możemy sprostać najwyższym wymaganiom na rynku. Stale wzbogacamy i udoskonalamy nasze kolekcje.

W ofercie firmy znajdą Państwo szeroką gamę produktów tekstylnych Matex dla domu takich jak: pościele, prześcieradła, narzuty, koce jaki i inne artykuły. Dodatkowo pod marką Babymatex oferujemy szereg produktów dla dzieci między innymi: materacyki, poduszki klin, śpiworki, pościele, kocyki oraz wiele innych…

W roku 2016  poszerzyliśmy ofertę o tekstylne produkty medyczne i rehabilitacyjne Sanipur. W trosce o Państwa komfort oraz zdrowie powstała niniejsza seria produktów najlepszego gatunku. W ofercie między innymi: poduszki, wałki, podkłady, materace, prześcieradła i inne.

Pod czujnym okiem zespołu graficznego, powstaje niepowtarzalne wzornictwo dopasowane do oczekiwań nawet najbardziej wymagającego Klienta. Od wzorów klasycznych po ekstrawagancję barw i motywów. Staramy się uzyskać uznanie w oczach naszych Klientów. Dodatkowo dbamy o funkcjonalność, ergonomię i piękny design tworzonych projektów. Świat tkanin to nasza pasja, którą chcemy dzielić się z Państwem.

Stosujemy materiały  pochodzące wyłącznie od zaufanych i certyfikowanych europejskich dostawców. Jakość materiałów z których wykonane są nasze produkty potwierdzają niezależne międzynarodowe Instytucje Opiniujące, które przyznały nam liczne certyfikaty oraz tytuł „Rzetelna Firma®”.

Drodzy rodzice, wiemy jak ważne jest dla Was bezpieczeństwo Waszej Pociechy. Dlatego materiały z których tworzymy nasze produkty Babymatex, pochodzą od polskich dostawców, a ich bezpieczeństwo poświadczone jest certyfikatami .

Będąc producentem oferowanych przez siebie artykułów, mamy możliwość kontroli każdej fazy produkcji i dlatego z czystym sumieniem możemy powiedzieć, iż cel ten w pełni realizujemy!

Siłą napędową naszej firmy jest nowoczesny park maszynowy oraz wyszkolona i bardzo zaangażowana załoga. Nasze produkty cechuje doskonała jakość oraz walory użytkowe idące w parze z przystępną ceną. Nowoczesne zaplecze naukowe i technologiczne to narzędzia, które wykorzystujemy w tworzeniu produktów idealnie dopasowanych do potrzeb. Ściśle przestrzegamy  wszelkich norm i kryteriów wyznaczonych przez naszych technologów i laboratoria badawcze co również potwierdzają  niezależne międzynarodowe Instytucje Opiniujące.

Sklep internetowy Babymatex, działający pod adresem www.babymatex.eu, prowadzony jest przez Multitex Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. 3 Maja 40, 48-250, Głogówek, NIP: 7551930767, REGON: 161577140, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez SĄD REJONOWY W OPOLU, VIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, pod numerem 0000501054. Kapitał zakładowy: 605.000 zł. 

Osoba upoważniona do reprezentowania spółki:

Prezes zarządu Łukasz Kunert


Necessary

Files Required for the proper operation of the store.

Preferences

Files that store information about the user to personalize content.

Statistics

Files used for statistical purposes.

Marketing

Files used for marketing purposes.